Automatizované pracovné stroje, výrobné linky a strojné zariadenia

Kartónovacie a baliace zariadenia

Kartónovacie a baliace zariadenia patria do skupiny strojov, ktoré veľmi radi ponúkame pre Centrálne baliarne a teda „špinavé“ časti prevádzok.

Naša spoločnosť sa od prvých vývojov týchto jednoúčelových strojov sústredila na spojenie dvoch strojov do jedného a teda Kartónovacie zariadenie pre skladanie krabíc, s Baliacím zariadením, kde dochádza k zoradeniu prichádzajúcich výrobkov a k ich následnemu vloženiu do vopred pripravenej krabice.

Skladanie a uzatváranie kartónových krabíc je umožnené či už využitím HOT MELT technológie lepenia alebo skladaním/uzatváraním „do zámkov“ (bez potreby lepenia).

V našich Kartónovacích a baliacich zariadeniach ponúkame možnosť výberu rôzneho prevedenia krabíc, či už OPEN TRAY alebo WRAP AROUND ktoré sú určené pre balenie krabicových, sáčkových, kelímkových, fľašových, či vákuovo balených výrobkov.

Ukladanie týchto výrobkov do krabíc vykonávame podľa požiadaviek zákazníka buď v jedno alebo viacvrstvovom prevedení s možnosťou prestaviteľného formátu základne.

Naším cieľom je, pokiaľ je to možné, ponúkať (využitím servomechanizmov a voliteľných receptov) plne automatické prestavenie strojov (bez zásahu obsluhy) pre iný formát základne či iný koncept ukladania výrobkov. Tým sa vylúčia prestoje pre často zdĺhavé prestavovanie jednotlivých mechanizmov vrátane eliminácie nepresnosti pri zlyhaní ľudského faktora.

Nižšie nájdete našu ponuku Kartónovacích a baliacich zariadení.