Automatizované pracovné stroje, výrobné linky a strojné zariadenia

Plniace zariadenia

Plniace zariadenia patria do skupiny strojov, ktoré veľmi radi ponúkame pre volumetrické plnenie produktov do „čistých“ časti prevádzok, kde sa vyžaduje vyšší či vysoký stupeň hygieny.

Naša spoločnosť sa orientuje na Líniové, Karuselové a Vertikálne Plniace zariadenia, v závislosti od požiadaviek a priestorových možností v prevádzke zákazníka.

Hlavným nosným produktom v tejto kategógií a naším vlastným vývojom v Ultra Clean prevedení je 5-líniové Plniace zariadenie do kelímkových obalov v objemoch do 500ml, kde dosahujeme kadencie do 10.000ks/hod. v 3-stanicovom „balkónovom“ koncepte (predplnenie, hlavné plnenie a doplnenie).

Stupeň Ultra Clean hygieny dosahujeme vďaka Hoenle UV germicídnemu ožarovaniu kelímkov a viečok, vrátane jednotky pretlakovaného laminárneho prúdenia v plniacej časti (úprava vzduchu Hepa filtráciou) a taktiež vďaka CIP (Clean-In-Place) a SIP sterilizácii parou.

Samozrejmosťou tohto stroja je automatické prestavovanie jednotlivých receptúr pre výrobky Ø75mm a Ø95mm, výšky kelímkov 50÷130mm.

Pri potrebe nižších kadencií máme v ponuke rôzne Karuselové plničky či už v jedno alebo dvojtandemovom prevedení, ktoré sú určené pre plnenie produktov do jedno alebo viackomorových kelímkových obalov okrúhlych, príp. oválnych.

Pre plnenie sáčkových výrobkov radi ponúkame Vertikálne plniace zariadenia.

Nižšie nájdete našu ponuku Plniacich zariadení.